OD PODLAHY
PROVONĚNÝ DOMOV

a expertní péče navrch

Řada speciálních přípravků SIDOLUX Expert se vyznačuje speciálním složením dle typu ošetřované podlahové krytiny, tak aby zajistil maximální ochranu a životnost povrchové vrstvy.

Mytí PLOVOUCÍCH A DŘEVĚNÝCH PODLAH s ARGANOVÝM OLEJEM

Možná znáte arganový olej z kosmetických přípravků. Nevíte však, že výborně vyživuje a konzervuje dřevo. Přípravek s tímto vzácným olejem skvěle a do hloubky zbaví dřevěnou podlahu nečistot a zároveň pečuje o její krásu a ochranu.

Ochranný lesk na PLOVOUCÍ A DŘEVĚNÉ podlahy

Tento ochranný lesk, společně s prostředkem na mytí podlah s Arganovým olejem, poskytuje komplexní péči o plovoucí a dřevěné podlahy.

Mytí laminátových podlah s avokádovým olejem

Laminátové podlahy jsou odolné, přesto potřebují péči, aby déle vydržely krásné a nepoškozené. Představujeme Vám speciální prostředek k čištění laminátových podlah. Snadno a účinně čistí povrchy vyrobené z tohoto materiálu. A to bez obav ze škodlivého vlivu vlhkosti na tyto povrchy.

Ochranný lesk na laminátové podlahy

Podlaha je základem dobrého pocitu z vašeho interiéru. Dopřejte svým laminátovým podlahám lesk bez leštění a skvělou ochranu před vodou a vlhkostí!

Mytí PVC, linolea a dlažby

Vaše podlahy z linolea, pvc, kamene a terakoty mohou být čisté a voňavé jako nikdy předtím! Stačí použít prostředek určený přímo k čištění těchto materiálů Sidolux Expert!

Ochranný lesk na podlahy
PVC, linolea a dlažby

Podlahy vyrobené z linolea či PVC se u Vás doma budou lesknout jako nikdy dříve. Tajemstvím tohoto prostředku jsou správně namíchané polymery. Díky nim se po nanesení prostředku podlaha z linolea či PVC leskne a zůstává čistá po dlouhou dobu!

Ochranný lesk na venkovní povrchy KÁMEN, DLAŽBU

Ošetřete povrchy nejen uvnitř domu, ale také na zahradě! Vaše terasa, dlažební kostky či plastový zahradní nábytek, se díky prostředku Sidolux Expert budou opět lesknout a zářit čistotou.

CLEANUX na důkladný úklid

Dokonalý prostředek na úklid domu po rekonstrukcích. Cleanlux je skvělý prostředek k udržení čistoty v garáži, dílně a namáhaných prostorech, neboť zvládne odstranit mastné skvrny a zbytky barev.

Aktivní čistič na náhrobní kameny z moderních materiálů

Dokonale myje a čistí, zanechává čištěné povrchy krásně lesklé a hlavně zabraňuje usazování nečistot.

Čistič na ploché obrazovky s rozprašovačem

Nový Sidolux Professional na ploché obrazovky dokonale čistí obrazovky zařízení LCD, TFT, Plasma, monitory, laptopy, palmtopy, netbooky, smartphony, touchpady, obrazovky přístrojů GPS, skenery a skleněné povrchy.

SIDOLUX UMÍ JEŠTĚ VÍCE...

ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY NOVÉ GENERACE, KTERÉ NÁDHERNĚ VONÍ

KŘIŠŤÁLOVĚ ČISTÉ OKNO NENAHRADÍ ŽÁDNÁ TELEVIZE

DOPŘEJTE SVÉMU NÁBYTKU PÉČI A OCHRANU...