OPEČOVÁVANÝ A PROVONĚNÝ

Nábytek a kůže

Specialisty na péči o nábytek naleznete se značkou SIDOLUX M. Přípravky zajišťující hloubkové čištění, péči o materiál, konzervaci povrchů obsahují speciální přísady, které prodlužují estetické vlastnosti i životnost nábytku.

SIDOLUX M proti prachu CLASSIC – rozprašovač

S touto vlajkovou lodí značky Sidolux bude Váš nábytek vždy zářit čistotou. Speciální aktivní pěna odstraňuje z povrchů prach a zabraňuje jeho dalšímu usazování.

SIDOLUX M proti prachu s vůní
ALOE - rozprašovač

Novinka značky Sidolux bude Váš nábytek vždy zářit čistotou s vůní ALOE. Speciální aktivní pěna odstraňuje z povrchů prach a zabraňuje jeho dalšímu usazování.

SIDOLUX M renovace mléko na nábytek s vůní MANDLE

Umožňuje navrátit dávno ztracený lesk nábytku ze dřeva, dýhy nebo laminátu. Je určený k použití na nábytek z matných i lesklých materiálů.

SIDOLUX M proti prachu s vůní MARSEILLSKÉHO MÝDLA

S touto vlajkovou lodí značky Sidolux bude Váš nábytek vždy zářit čistotou. Speciální aktivní pěna, rozptylovaná pomocí spreje, odstraňuje z povrchů prach a zabraňuje jeho dalšímu usazování.

SIDOLUX M proti prachu s vůní CITRONU

Čistící prostředek k ošetření nábytku. Jeho používání vnese do Vaší domácnosti nejen čistotu, ale i svěžest! Prostředek chrání před opětovným usazováním nečistot na nábytku a navíc má příjemnou a dlouhotrvající citronovou vůni.

SIDOLUX M péče o nábytek s vůní MANDLÍ

Dokonalá čistota Vašeho nábytku doprovázená leskem a příjemnou vůní. To vše Vám zajistí jedinečné složení Sidoluxu M – spreje k péči o nábytek s vůní mandlí!

SIDOLUX M Rychločistič kůže

Ideální prostředek na čištění a ošetřování koženého nábytku. S jeho pomocí získá Vaše oblíbená pohovka či křeslo znovu svůj náležitý lesk!

SIDOLUX UMÍ JEŠTĚ VÍCE...

PÉČE O PODLAHY OD SKUTEČNÝCH EXPERTŮ

UŽIJTE SI LUXUSNÍ VŮNI BALTSKÉHO JANTARU

ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY NOVÉ GENERACE, KTERÉ NÁDHERNĚ VONÍ