OPEČOVÁVANÝ A PROVONĚNÝ

Nábytek 

Specialisty na péči o nábytek naleznete se značkou SIDOLUX M. Přípravky zajišťující hloubkové čištění, péči o materiál, konzervaci povrchů obsahují speciální přísady, které prodlužují estetické vlastnosti i životnost nábytku.

SPRAY proti prachu s vůní MARSEILLSKÉHO MÝDLA

S touto vlajkovou lodí značky Sidolux bude Váš nábytek vždy zářit čistotou. Speciální aktivní pěna, rozptylovaná pomocí spreje, odstraňuje z povrchů prach a zabraňuje jeho dalšímu usazování.

SPRAY proti prachu s citronovou vůní

Čistící prostředek k ošetření nábytku. Jeho používání vnese do Vaší domácnosti nejen čistotu, ale i svěžest! Prostředek si hravě poradí s nečistotou a prachem, dokonale chrání před opětovným usazováním nečistot na nábytku a navíc má příjemnou a dlouhotrvající citronovou vůni.

SPRAY proti prachu s vůní MARSEILLSKÉHO MÝDLA s rozprašovačem klasik

S touto vlajkovou lodí značky Sidolux bude Váš nábytek vždy zářit čistotou. Speciální aktivní pěna odstraňuje z povrchů prach a zabraňuje jeho dalšímu usazování.

SPRAY proti prachu s vůní
ALOE s rozprašovačem

Novinka značky Sidolux bude Váš nábytek vždy zářit čistotou s vůní ALOE. Speciální aktivní pěna odstraňuje z povrchů prach a zabraňuje jeho dalšímu usazování.

NOVINKA!

Rychločistič kůže

Ideální prostředek na čištění a ošetřování koženého nábytku. S jeho pomocí získá Vaše oblíbená pohovka či křeslo znovu svůj náležitý lesk!

SPRAY péče o nábytek s mandlovou vůní

Dokonalá čistota Vašeho nábytku doprovázená leskem a příjemnou vůní. To vše Vám zajistí jedinečné složení Sidoluxu M – spreje k péči o nábytek s vůní mandlí!

SPRAY péče o nábytek s vůní medu

Přípravek k čištění a ošetřování nábytku s příjemnou vůní medu. Díky obsahu přírodních vosků dokonale leští. Poskytuje nábytku náležitou péči a zvýrazňuje barvu dřeva a jeho strukturu.

SIDOLUX UMÍ JEŠTĚ VÍCE...

PÉČE O PODLAHY OD SKUTEČNÝCH EXPERTŮ

KŘIŠŤÁLOVĚ ČISTÉ OKNO NENAHRADÍ ŽÁDNÁ TELEVIZE

ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY NOVÉ GENERACE, KTERÉ NÁDHERNĚ VONÍ