Jaké to je...

KDYŽ VÁS VŮNĚ DOMOVA

přenese na nová místa

Sidolux Univerzal

Univerzální čístící prostředky pro všechny omyvatelné povrchy. Jednoduchost použití a dokonalé čistící schopnosti jsou podtrženy příjemnou vůní, která vydrží v uklízeném prostoru ještě dlouho po úklidu.

Novinka!

SIDOLUX UNIVERSAL
VÁNOČNÍ EDICE

Všestranný čistící prostředek na všechny omyvatelné povrchy doprovázený okouzlující vůní citrusových plodů doplněnou o silný tón skořice, která navozuje Vánoční atmosféru.

Novinka!

SIDOLUX UNIVERSAL
PET ODOR NEUTRALIZER

Univerzální čistící prostředek na všechny omyvatelné povrchy a podlahy se svěží a výraznou vůní, která pohlcuje a neutralizuje pachy po vaření a domácích mazlíčcích.

SIDOLUX UNIVERSAL
MARSEILLES SOAP

Závan Středozemí, vyhlášená vůně z okolí Marseille, se u Vás doma může zabydlet nastálo. Stačí používat Sidolux univerzální čisticí prostředek s vůní marseillského mýdla. Prostředek nejen že nádherně voní, ale také si bez problémů poradí s čištěním různorodých povrchů!

SIDOLUX UNIVERSAL
SPRING MEADOW

Pozvěte k sobě domů okouzlující vůni jarní rozkvetlé louky! Užívejte si osvěžující atmosféry jara během kteréhokoliv ročního období! Díky našemu produktu budete obklopeni čistotou a svěží vůní jarních květin.

SIDOLUX UNIVERSAL
LILY OF VALLEY

Novou vůni konvalinky si jednoznačně zamilujete. Pocítíte závan přírody, jako když tančíte na rozkvetlé louce prozářené sluncem. To vše díky Sidoluxu univerzálnímu čisticímu prostředku s vůní konvalinky!

SIDOLUX UNIVERSAL
JAPANESE CHERRY

Pozvěte si domů vůni japonské třešně z dálného východu. Tento neobyčejný produkt je nejen velmi účinný při odstraňování nečistot a čištění rozmanitých povrchů, ale navíc naplní Váš dům nezvyklou japonskou atmosférou.

SIDOLUX UNIVERSAL
ORCHID FLOWER

Nechte se unášet vůní divoké přírody! Pocítíte závan volnosti, jako když tančíte na rozkvetlé louce prozářené sluncem. To vše díky Sidoluxu univerzálnímu čisticímu prostředku s vůní divokých květin!

SIDOLUX UNIVERSAL
PINK CREAM

Svěží vůně ovoce se sladkými tóny cukrové vaty, dokonalé pohlazení sladkosti a svěžesti.

SIDOLUX UNIVERSAL
LEVANDER PARADISE

Závan Provence, vyhlášená vůně jižní Francie, se u Vás doma může zabydlet nastálo. Stačí používat Sidolux univerzální čisticí prostředek s vůní levandule. Prostředek nejen že nádherně voní, ale také si bez problémů poradí s čištěním různorodých povrchů!

SIDOLUX UNIVERSAL
BLUE FLOWER

Dopřejte si jedinečnou krémovou vůni snoubící svěžest a luxus ve zdařilé kombinaci plné harmonie a energie. Bude Vás po celý rok hýčkat vytříbenou a vyváženou vůní a dodávat Vám vitalitu do každého dne.

SIDOLUX UNIVERSAL
FLORAL BOUQUET

Dopřejte si jedinečnou květinovou vůni rozkvetlé zahrady. Příjemná a vyvážená vůně Vám po celý rok bude připomínat sluncem a barvami prosycené dny plné jasu a pohody. Nechte se hýčkat čistou květinovou vůní plnou radosti!

SIDOLUX UNIVERSAL
FRESH LEMON

Provoňte a pročistěte domácnost příjemnou vůní citrónu. Užívejte si přitažlivé vůně po celý rok. Díky našemu produktu budete obklopeni čistotou a povzbuzující vůní citrónu. Nechte se zlákat svěžestí!

SIDOLUX UNIVERSAL
GREEN GRAPES

Provoňte a pročistěte domácnost příjemnou vůní zelených hroznů a užívejte si přitažlivé vůně po celý rok.

SIDOLUX UNIVERSAL
TROPICAL DREAM

Nechte se přenést do ráje výjimečnou vůní tropického ovoce. Vůně plná energie, sladká a svěží zároveň.

SIDOLUX UMÍ JEŠTĚ VÍCE...

UŽIJTE SI LUXUSNÍ VŮNI BALTSKÉHO JANTARU

KŘIŠŤÁLOVĚ ČISTÉ OKNO NENAHRADÍ ŽÁDNÁ TELEVIZE

DOPŘEJTE SVÉMU NÁBYTKU PÉČI A OCHRANU...