Jaké to je...

KDYŽ VÁS VŮNĚ DOMOVA

přenese na nová místa

Univerzální čístící prostředky pro všechny omyvatelné povrchy. Jednoduchost použití a dokonalé čistící schopnosti jsou podtrženy příjemnou vůní, která vydrží v uklízeném prostoru ještě dlouho po úklidu.

MARSEILLSKÉ MÝDLO

Závan Středozemí, vyhlášená vůně z okolí Marseille, se u Vás doma může zabydlet nastálo. Stačí používat Sidolux univerzální čisticí prostředek s vůní marseillského mýdla. Prostředek nejen že nádherně voní, ale také si bez problémů poradí s čištěním různorodých povrchů!

JARNÍ LOUKA

Pozvěte k sobě domů okouzlující vůni jarní rozkvetlé louky! Užívejte si osvěžující atmosféry jara během kteréhokoliv ročního období! Díky našemu produktu budete obklopeni čistotou a svěží vůní jarních květin.

KOUZLO LETNÍHO DNE

Zažijte prozářený letní den při každém úklidu. SIDOLUX Universal na Vás dýchne letní atmosférou. Díky vše prostupující čistotě si můžete užívat hry slunečních paprsků ve Vašem domě.

KVĚT JAPONSKÉ VIŠNĚ

Pozvěte si domů vůně dálného východu. Tento neobyčejný produkt je nejen velmi účinný při odstraňování nečistot a čištění rozmanitých povrchů, ale navíc naplní Váš dům nezvyklou japonskou atmosférou.

DIVOKÉ KVĚTY

Nechte se unášet vůní divoké přírody! Pocítíte závan volnosti, jako když tančíte na rozkvetlé louce prozářené sluncem. To vše díky Sidoluxu univerzálnímu čisticímu prostředku s vůní divokých květin!

ZAŽIJTE NEČEKANÉ
KOUZLO KVĚTŮ

Svěží vánek romance ...třeba v kuchyni

MODRÁ ROMANCE

Dopřejte si překrásnou originální vůni získanou z nezvyklé kombinace bílých květů jasmínu, cedrových tónů dřeva a mořské svěžesti. Příjemná vůně Vám po celý rok bude přinášet dobrou náladu, jas a pohodu.

LEVANDULOVÝ RÁJ

Závan Provence, vyhlášená vůně jižní Francie, se u Vás doma může zabydlet nastálo. Stačí používat Sidolux univerzální čisticí prostředek s vůní levandule. Prostředek nejen že nádherně voní, ale také si bez problémů poradí s čištěním různorodých povrchů!

VŮNĚ MODRÝCH KVĚTIN

Dopřejte si jedinečnou krémovou vůni snoubící svěžest a luxus ve zdařilé kombinaci plné harmonie a energie. Bude Vás po celý rok hýčkat vytříbenou a vyváženou vůní a dodávat Vám vitalitu do každého dne.

KVĚTINOVÝ VÁNEK

Dopřejte si jedinečnou květinovou vůni rozkvetlé zahrady. Příjemná a vyvážená vůně Vám po celý rok bude připomínat sluncem a barvami prosycené dny plné jasu a pohody. Nechte se hýčkat čistou květinovou vůní plnou radosti!

SVĚŽÍ CITRON

Provoňte a pročistěte domácnost příjemnou vůní citrónu. Užívejte si přitažlivé vůně po celý rok. Díky našemu produktu budete obklopeni čistotou a povzbuzující vůní citrónu. Nechte se zlákat svěžestí!

ZELENÉ HROZNY

Provoňte a pročistěte domácnost příjemnou vůní zelených hroznů a užívejte si přitažlivé vůně po celý rok.