Jaké to je...

KDYŽ VÁS VŮNĚ DOMOVA

přenese na nová místa

Univerzální čístící prostředky pro všechny omyvatelné povrchy. Jednoduchost použití a dokonalé čistící schopnosti jsou podtrženy příjemnou vůní, která vydrží v uklízeném prostoru ještě dlouho po úklidu.

MARSEILLSKÉ MÝDLO

Závan Středozemí, vyhlášená vůně z okolí Marseille, se u Vás doma může zabydlet nastálo. Stačí používat Sidolux univerzální čisticí prostředek s vůní marseillského mýdla. Prostředek nejen že nádherně voní, ale také si bez problémů poradí s čištěním různorodých povrchů!

JARNÍ LOUKA

Pozvěte k sobě domů okouzlující vůni jarní rozkvetlé louky! Užívejte si osvěžující atmosféry jara během kteréhokoliv ročního období! Díky našemu produktu budete obklopeni čistotou a svěží vůní jarních květin.

NOVINKA!

CHERRY CHERRY LADY

Svěží květinová vůně japonské sakury doplněná sladkou třešní a cukrovou vatou. Dokonalý letní zážitek z uklízení.

PINK CREAM

Svěží vůně ovoce se sladkými tóny cukrové vaty, dokonalé pohlazení sladkosti a svěžesti.

NOVINKA!

DIVOKÉ KVĚTY

Nechte se unášet vůní divoké přírody! Pocítíte závan volnosti, jako když tančíte na rozkvetlé louce prozářené sluncem. To vše díky Sidoluxu univerzálnímu čisticímu prostředku s vůní divokých květin!

KVĚT JAPONSKÉ VIŠNĚ

Pozvěte si domů vůně dálného východu. Tento neobyčejný produkt je nejen velmi účinný při odstraňování nečistot a čištění rozmanitých povrchů, ale navíc naplní Váš dům nezvyklou japonskou atmosférou.

ZAŽIJTE NEČEKANÉ
KOUZLO KVĚTŮ

Svěží vánek romance ...třeba v kuchyni

MODRÁ ROMANCE

Dopřejte si překrásnou originální vůni získanou z nezvyklé kombinace bílých květů jasmínu, cedrových tónů dřeva a mořské svěžesti. Příjemná vůně Vám po celý rok bude přinášet dobrou náladu, jas a pohodu.

LEVANDULOVÝ RÁJ

Závan Provence, vyhlášená vůně jižní Francie, se u Vás doma může zabydlet nastálo. Stačí používat Sidolux univerzální čisticí prostředek s vůní levandule. Prostředek nejen že nádherně voní, ale také si bez problémů poradí s čištěním různorodých povrchů!

VŮNĚ MODRÝCH KVĚTIN

Dopřejte si jedinečnou krémovou vůni snoubící svěžest a luxus ve zdařilé kombinaci plné harmonie a energie. Bude Vás po celý rok hýčkat vytříbenou a vyváženou vůní a dodávat Vám vitalitu do každého dne.

KVĚTINOVÝ VÁNEK

Dopřejte si jedinečnou květinovou vůni rozkvetlé zahrady. Příjemná a vyvážená vůně Vám po celý rok bude připomínat sluncem a barvami prosycené dny plné jasu a pohody. Nechte se hýčkat čistou květinovou vůní plnou radosti!

SVĚŽÍ CITRON

Provoňte a pročistěte domácnost příjemnou vůní citrónu. Užívejte si přitažlivé vůně po celý rok. Díky našemu produktu budete obklopeni čistotou a povzbuzující vůní citrónu. Nechte se zlákat svěžestí!

ZELENÉ HROZNY

Provoňte a pročistěte domácnost příjemnou vůní zelených hroznů a užívejte si přitažlivé vůně po celý rok.

SIDOLUX UMÍ JEŠTĚ VÍCE...

PÉČE O PODLAHY OD SKUTEČNÝCH EXPERTŮ

KŘIŠŤÁLOVĚ ČISTÉ OKNO NENAHRADÍ ŽÁDNÁ TELEVIZE

DOPŘEJTE SVÉMU NÁBYTKU PÉČI A OCHRANU...