PRŮZRAČNÁ OKNA S VŮNÍ

KVĚTIN, OVOCE, CITRONU... ?

Používáním výrobků SIDOLUX WINDOW jste svědky, jak se nejnovější technologie dostávají do běžných domácností. Tato řada využívá přísadu NANO CODE, která díky obsahu nanočástic mění povrch skla tak, aby bylo odolnější vůči špíně a minerálním látkám obsaženým v dešťových kapkách. Voda po skle lehce stéká a nezanechává šmouhy.

NANO CODE s vůní květin

Nechte sluneční paprsky proniknout do Vaší domácnosti! Použijte prostředek na mytí oken, který k Vám vnese závan květinové vůně a díky kterému zůstanou Vaše okna po dlouhou dobu čistá a průzračná.

NANO CODE s vůní ARCTIC

Polární čistota Vašich oken na dosah ruky. Vaše okna zazáří arktickou čistotou a domem se ponese příjemná vůně!

NANO CODE proti zamlžování

Konec se zamlženými zrcadly a okny plných otisků a šmouh! Při použití Sidoluxu Window proti zamlžování budou Vaše zrcadla a okna nejen v koupelně vždy krásná!

SDX WINDOW ovocný ocet

Čistá a průzračná okna s osvěžující vůní ovocného octu! Ovocný ocet snadno a účinně čistí veškeré skleněné povrchy a zároveň jim dodává lesk. Unikátní receptura produktu zabraňuje vzniku šmouh a má příjemnou ovocnou vůni.

NANO CODE s vůní citronu

Čistá a průzračná okna s osvěžující vůní citronu! Díky nano technologii okna umytá tímto prostředkem zůstanou čistá dvakrát déle, než při užití jiného produktu. Nezanechává šmouhy a má příjemnou vůni.

SIDOLUX UMÍ JEŠTĚ VÍCE...

ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY NOVÉ GENERACE, KTERÉ NÁDHERNĚ VONÍ

PÉČE O PODLAHY OD SKUTEČNÝCH EXPERTŮ

DOPŘEJTE SVÉMU NÁBYTKU PÉČI A OCHRANU...